POWER®flon 20 PINK

Těsnicí deska z restrukturovaného 100 % „virgin“ PTFE zpevněna křemičitým plnivem proti tečení za studena.

Použití:

  • Ocelové a nerezové příruby, výměníky tepla

  • V potravinářství, farmacii a chemickém průmyslu

Materiálový list

Provozní teplota: -210 °C až 260 °C
Provozní tlak: 85 barů
pH: 0-14
Stlačitelnost (DIN 28090-2): 6 %
Zpětné odpružení (DIN 28090-2): 2,2 %

Rozměry: desky 1500 x 1500 mm
Tloušťky: 1,5;  2,0;  3,0 mm


pT DIAGRAM

POWERflon20.png

Výroba

Naše společnost vyrábí a dodává úplný sortiment plochých přírubových těsnění. Těsnění Vám vyrobíme z nabízených těsnicích desek a to jak normalizovaná, tak i podle Vašich specifických požadavků.
 

Komplexní řešení - Flange Management

Mimo přímou výrobu také nabízíme komplexní řešení přírubových spojů – specialisté z divize Flange Management Vám navrhnou a optimalizují těsnění s ohledem na konkrétní provozní podmínky a následně provedou i odbornou montáž. Každý takto realizovaný spoj poté dokladujeme protokolem o utažení. 
Přírubové spoje patří od počátku vývoje strojních zařízení k nejpoužívanějším konstrukčním prvkům. V závislosti od jejich důležitosti a počtu ovlivňuje jejich správná funkce podstatně  bezpečnost a hospodárnost těchto zařízení, ale také hodnoty emisí podniků, které je provozují.

Restrukturované desky s inertními plnivy byly vyvinuty, aby odstranily tok PTFE za studena pod zatížením. Materiál se vrství před sintrováním, aby se vytvořila vysoce vláknitá struktura s orientovanými molekulami, což zvyšuje mechanickou pevnost. Jako plniva se používají např. minerální nebo syntetický křemík, síran barnatý nebo skleněné duté mikrokuličky. Tok PTFE při nízké i vysoké teplotě je tím téměř úplně odstraněn. 

Související produkty

Máte zájem o některé z těchto produktů? Kontaktujte nás!

+420 532 196 711