POWER®flon 30 WHITE

Těsnicí deska z restrukturovaného 100 % „virgin“ PTFE zpevněna vybranými inertními plnivy proti tečení za studena.

Použití:

  • Ocelové a nerezové příruby, výměníky tepla
  • V potravinářství, farmacii a chemickém průmyslu

Materiálový list

 

Provozní teplota: -210 °C až 260 °C
Provozní tlak: 80 barů
pH: 0-14
Stlačitelnost (DIN 28090-2): 9 %
Zpětné odpružení (DIN 28090-2): 1,9 %

Rozměry: desky 1500 x 1500 mm
Tloušťky: 1,5; 2,0; 3,0 mm
 

pT DIAGRAM

graf_POWERflon30.png

Výroba

Naše společnost vyrábí a dodává úplný sortiment plochých přírubových těsnění. Těsnění Vám vyrobíme z nabízených těsnicích desek a to jak normalizovaná, tak i podle Vašich specifických požadavků.
 

Komplexní řešení - Flange Management

Mimo přímou výrobu také nabízíme komplexní řešení přírubových spojů – specialisté z divize Flange Management Vám navrhnou a optimalizují těsnění s ohledem na konkrétní provozní podmínky a následně provedou i odbornou montáž. Každý takto realizovaný spoj poté dokladujeme protokolem o utažení. 
Přírubové spoje patří od počátku vývoje strojních zařízení k nejpoužívanějším konstrukčním prvkům. V závislosti od jejich důležitosti a počtu ovlivňuje jejich správná funkce podstatně  bezpečnost a hospodárnost těchto zařízení, ale také hodnoty emisí podniků, které je provozují.

Restrukturované desky s inertními plnivy byly vyvinuty, aby odstranily tok PTFE za studena pod zatížením. Materiál se vrství před sintrováním, aby se vytvořila vysoce vláknitá struktura s orientovanými molekulami, což zvyšuje mechanickou pevnost. Jako plniva se používají např. minerální nebo syntetický křemík, síran barnatý nebo skleněné duté mikrokuličky. Tok PTFE při nízké i vysoké teplotě je tím téměř úplně odstraněn.

Související produkty

Máte zájem o některé z těchto produktů? Kontaktujte nás!

+420 532 196 711