Plochá těsnění

Sériová výroba plochých těsnění na hydraulických sekacích lisech, mechanických vysekávacích lisech pomocí kovových nebo dřevo-kovových vysekávacích nástrojů, velkosériová výroba plochých těsnění na CNC vysekávacím automatu, zakázková výroba těsnění na CNC vyřezávacích plotrech vcelku i ze segmentů, vyřezávání rozměrných těsnění pomocí CNC vyřezávacím plotru s nekonečným pásem, výroba plochých těsnění se samolepicí vrstvou, laminace samolepicí vrstvou.

Výsekem

  • Základní kvalitní technologie výroby pro tisícové až statisícové série.
  • Výseky až do vnějšího rozměru  500 x 500 mm a tloušťky materiálu až 10 mm.
Těsnění jsou vysekávána na různých typech hydraulických lisů. Náš strojový park obsahuje klasické jednoramenné lisy, mostové lisy a také CNC vysekávací mostový poloautomat. Výsekové nástroje se liší podle druhu výroby a množství. Po dohodě si je může zákazník dodat nebo je zajistíme. Výroba disponuje rozsáhlým archívem vysekávacích forem a vzorů.

Vyseky.jpg
 

Vyřezávání na CNC plotrech

  • Kusová a malosériová výroba plochých těsnění vcelku i ze segmentů, výroba plochých těsnění se samolepicí vrstvou, laminace samolepicí vrstvou. 
  • Vyřezávání rozměrných těsnění na CNC vyřezávacím plotru s nekonečným pásem (až 10 000 mm v celku).
Technologie je vhodná pro těsnění zejména složitých geometrických tvarů. Nevyžaduje výrobu formy. Vyrábíme dle dodané výkresové dokumentace nebo vzoru.

vyrezavani-CNC-plotr.jpg
 

Vodním paprskem

  • Technologie je vhodná pro velké i malé série, zejména složitých geometrických tvarů. Nevyžaduje výrobu formy. ​
Výhodné zejména pro výrobu z materiálů, které se obtížně vysekávají, jako např. plasty a pryže s tloušťkou nad 20 mm.

vodni-paprsek.jpg


Kontrola kvality


Z důvodu zvýšení kvality naší vstupní kontroly materiálů pro výrobu těsnění jsme nově pořídili trhací stroj.

Nyní jsme schopni kromě rozměrů, tvrdosti a kvality povrchu kontrolovat také mechanické vlastnosti nakupovaných materiálů a garantovat zákazníkovi požadované parametry, případně ověřit hodnoty uváděné na materiálových listech dodavatele. Zejména u pryžových desek se nám opakovaně stalo, že dodavatel udával na materiálovém listu výrazně vyšší parametry, než ve skutečnosti materiál měl.

trhacka-4-3.jpg