Přírubové těsnicí desky

těsnicí desky

Těsnící desky jsou základním polotovarem pro výrobu standardizovaných a atypických těsnění. Materiály produktové řady POWERline splňují požadavky na vysokou kvalitu, mají široké spektrum použití v mnoha průmyslových odvětvích - například chemie, petrochemie, energetiky, farmacie, potravinářství, metalurgie a jiné. Kvalita materiálu není jediným faktorem zajišťujícím těsnost. Pro bezpečný a plynulý provoz zařízení je důležitý správný výběr těsnícího materiálu, zohlednění jeho vlastností a typ montáže. Neváhejte nás tedy kontaktovat a my Vám s výběrem pomůžeme.

Těsnící desky z expandovaného grafitu

Díky vysoké čistotě grafitu mají těsnící desky POWERgraf širokou oblast použití, výbornou teplotní odolnost, odolávají i cyklickým teplotním změnám a nestárnou. Při správném výběru kovové vložky lze použít i pro vyšší tlaky.

Těsnící desky vláknito-pryžové

Bezasbestové těsnící desky POWERgasket ze směsi aramidových vláken využívají jako pojivo elastomery, zejména NBR, a z tohoto důvodu jsou limitovány jak v teplotním, tak i chemickém rozsahu.

Těsnící desky z PTFE

Materiály z expandovaného či restrukturovaného PTFE řady POWERflon zajišťují vysokou chemickou odolnost při potlačení toku za studena pod zatížením oproti běžnému sintrovanému PTFE.

 
Ohodnoťte naše služby