Naše divize

Naše divize

Činnost společnosti Pokorný se dělí do 3 vzájemně propojených oddělení, tak abychom Vám mohli poskytnout komplexní řešení přes výrobu, distribuci, služby až po technické poradenství.

Klasická těsnění

Divize klasických těsnění zajišťuje výrobu a distribuci širokého portfolia těsnicích materiálů. Abychom Vám mohli nabídnout co nejkratší možné dodací lhůty, vybudovali jsme velkokapacitní sklad a uzavřeli smlouvy se speditéry, kteří Vám v případě potřeby dodají vybrané zboží do 24 hodin.

Flange Management

Divize Flange Management nabízí komplexní řešení těsnosti přírubových spojů. Ačkoli jsou naše těsnění vyrobeny výhradně z kvalitních materiálů, jejich nevhodné použití může mít fatální následky. Proto Vám naši inženýři rádi pomohou s měřením úniků, navrhnou nejvhodnější řešení a spoj následně řízeně utáhnou.

Mimo komplexní řešení je součástí této divize také nabídka školení Vašeho personálu. Po tomto školení budou Vaši pracovníci znalí v problematice výběru správného těsnění a utahování, čímž dosáhnete zvýšené efektivity a také bezpečnosti.

Těsnění rotačních strojů

Divize rotačních strojů se zabývá bezúkapovým řešením přetěsnění rotačních zařízení jako jsou čerpadla, mixéry, vývěvy a jiné. Kromě široké škály nabízených typů mechanických ucpávek provádíme opravy čerpadel, nanášení kompozitních materiálů, opravy mechanických ucpávek a další.

Každá aplikace je jedinečná a hlavní prioritou naší práce je naslouchat našim zákazníkům, abychom mohli společně definovat tu nejvýhodnější konstrukci pro dané čerpadlo a to s ohledem na zefektivnění ekonomických, bezpečnostních a environmentálních aspektů celého provozu.

Další oblastí našeho působení je problematika dopravy média mezi rotačním zařízením a stacionárním zdrojem za pomoci rotačních průchodek, otočných kloubů a kloubových spojů.

Ohodnoťte naše služby