Vítejte na nové verzi našich stránek! Neustále pracujeme na jejich vylepšení a přidávání nových funkcí. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, prosím, dejte nám vědět. Děkujeme za Vaši trpělivost a zpětnou vazbu.

Netěsnosti rotačních strojů

Netěsnosti rotačních strojů

Rotační stroje (čerpadla, vývěvy, míchadla a další) jsou jádrem mnoha průmyslových procesů a netěsnosti mohou způsobit značné prostoje, ztrátu účinnosti a zvýšené provozní náklady. S využitím našich produktů a týmem techniků navrhujeme řešení, která zvyšují spolehlivost a výkon, takže se můžete soustředit na to, na čem záleží nejvíce – na produktivitu.

V našem sortimentu pro rotační stroje máme jak mechanické ucpávky, tak ucpávkové šňůry. Jejich přehled najdete na našich stránkách, ale doporučujeme Vám kontaktovat naše odborníky, kteří Vám pomohou najít optimální řešení. Mimo to nabízíme také dílčí i kompletní opravy čerpadel.

Mohlo by se Vám hodit

Řezačka ucpávkových šňůr

Řezačka ucpávkových šňůr

Řezačka slouží k přesnému řezání ucpávkových kroužků beze zbytků přímo ze špulky s ucpávkovou šňůrou bez nutnosti výpočtu obvodu ucpávky.

Zobrazit
Servis a opravy čerpadel

Servis a opravy čerpadel

Servis a opravy čerpadel Zajistíme pro vás kompletní i dílčí opravy průmyslových čerpadel. Dodáváme mechanické ucpávky, náhradní díly na čerpadla (+ jiné potřebné součástky) a p

Více informací
Mechanické ucpávky

Mechanické ucpávky

Škála nejkvalitnějších mechanických ucpávek pro čerpadla od výrobců jako Allweiler, Grundfos, Fristam, Lowara, Alfa Laval, I.T.T Flygt, K.S.B. a další.

Více informací
Ucpávkové šňůry

Ucpávkové šňůry

Ucpávkové šňůry a předlisované kroužky pro čerpadla, armatury, ventily, míchadla z několika druhů vláken – grafitové, akrylové, Novoloid, DuPont, PTFE.

Více informací

Naše řešení pro

Jste připraveni hodit starosti s výběrem těsnění za hlavu? Ozvěte se nám

a získejte cenné rady a informace ohledně průmyslových těsnění

Logo Pokorny Industries

Pokorny Industries Partnerství v kvalitě

© Pokorny industries s.r.o. 2024 - všechna práva vyhrazena

Vytvořeno servisdesign