Vítejte na nové verzi našich stránek! Neustále pracujeme na jejich vylepšení a přidávání nových funkcí. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, prosím, dejte nám vědět. Děkujeme za Vaši trpělivost a zpětnou vazbu.

Talířové pružiny - Live Loading

Talířové pružiny (Live loading) pro přírubové spoje a armatury. Efektivní řešení nedostatečného předpětí šroubů a netěsností ucpávkových šňůr.

Live Loading - Přírubové spoje

Live Loading - Přírubové spoje

Talířové pružiny jsou efektivním řešením netěsností přírubových spojů způsobených nedostatečným předpětím šroubů, kdy dochází k poklesu měrného tlaku na těsnění a tedy k možným únikům.

Zobrazit
Live Loading - Armatury

Live Loading - Armatury

Talířové pružiny jsou schopny kompenzovat snižující se objem ucpávkových šňůr tím, že vyvíjí dodatečnou přítlačnou sílu na ucpávkové brýle.

Zobrazit

Systém „liveload“ nachází uplatnění u šroubovaných spojů s plochým těsněním a ucpávek armatur s výskytem mechanického námáhání svorníku vlivem změn tlaků nebo teplotní roztažnosti, které jsou jinak příčinou netěsností spoje. Talířové pružiny systému „liveload“ jsou schopny všechny tyto vlivy kompenzovat a udržovat potřebné trvalé a optimální předpětí svorníku.

Jste připraveni hodit starosti s výběrem těsnění za hlavu? Ozvěte se nám

a získejte cenné rady a informace ohledně průmyslových těsnění

Logo Pokorny Industries

Pokorny Industries Partnerství v kvalitě

© Pokorny industries s.r.o. 2024 - všechna práva vyhrazena

Vytvořeno servisdesign