Vítejte na nové verzi našich stránek! Neustále pracujeme na jejich vylepšení a přidávání nových funkcí. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, prosím, dejte nám vědět. Děkujeme za Vaši trpělivost a zpětnou vazbu.

Závady čerpadel a rotačních strojů

Závady čerpadel a rotačních strojů

Čerpadla jsou životně důležité součásti v různých systémech a poruchy mohou ovlivnit celý váš provoz. Naše komplexní řada těsnících řešení je vhodná pro různé typy čerpadel. Ať už se jedná o selhání mechanické ucpávky nebo problémy s vyrovnáním, náš technický tým má odborné znalosti pro diagnostiku a nápravu poruch. Nabízí řešení, která splní Vaše specifické potřeby a zajistí optimální funkci a dlouhou životnost.

Mohlo by se Vám hodit

Servis a opravy čerpadel

Servis a opravy čerpadel

Servis a opravy čerpadel Zajistíme pro vás kompletní i dílčí opravy průmyslových čerpadel. Dodáváme mechanické ucpávky, náhradní díly na čerpadla (+ jiné potřebné součástky) a p

Více informací
Mechanické ucpávky

Mechanické ucpávky

Škála nejkvalitnějších mechanických ucpávek pro čerpadla od výrobců jako Allweiler, Grundfos, Fristam, Lowara, Alfa Laval, I.T.T Flygt, K.S.B. a další.

Více informací
Ucpávkové šňůry

Ucpávkové šňůry

Ucpávkové šňůry a předlisované kroužky pro čerpadla, armatury, ventily, míchadla z několika druhů vláken – grafitové, akrylové, Novoloid, DuPont, PTFE.

Více informací

Naše řešení pro

Jste připraveni hodit starosti s výběrem těsnění za hlavu? Ozvěte se nám

a získejte cenné rady a informace ohledně průmyslových těsnění

Logo Pokorny Industries

Pokorny Industries Partnerství v kvalitě

© Pokorny industries s.r.o. 2024 - všechna práva vyhrazena

Vytvořeno servisdesign