Vítejte na nové verzi našich stránek! Neustále pracujeme na jejich vylepšení a přidávání nových funkcí. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, prosím, dejte nám vědět. Děkujeme za Vaši trpělivost a zpětnou vazbu.

Utahovací momenty

Aplikace správných utahovacích momentů je klíčová pro dosažení optimální funkčnosti přírubových těsnění. Nesprávné utažení spojovacích prvků může mít za následek nerovnoměrné stlačení těsnění a následné netěsnosti. Většina dostupných dat týkajících se koeficientů tření běžně dostupných maziv je bohužel často zavádějící. To nás vedlo k vývoji vlastních maziv s laboratorně ověřenými vlastnostmi ve spolupráci s univerzitami.

Pro kritické přírubové spoje poskytujeme výhradně naše těsnicí materiály v kombinaci s našimi mazivy, a zajišťujeme přesný výpočet utahovacího momentu pro specifickou aplikaci. Pouze tímto způsobem lze dosáhnout spolehlivě utaženého spoje.

Jako další podporu pro konstrukční inženýry nabízíme také online software pro výpočet utahovacích momentů, který je kalibrován podle hodnot koeficientů tření našich maziv. Tento nástroj je dostupný zde na našich stránkách.

Mohlo by se Vám hodit

Komplexní řešení

Komplexní řešení

Komplexní řešení těsnosti přírubových spojů Na základě analýzy našeho inženýra Vám navrhneme nejvhodnější řešení a dodáme veškerý potřebný materiál. Montáž spoje bude ná

Více informací
Ověřování součinitelů tření maziv

Ověřování součinitelů tření maziv

Ověřování součinitelů tření maziv V naší laboratoři máme speciální vybavení pro ověřování součinitelů tření maziv a past používaných pro mazání šroubových spojů. Naměř

Více informací

Naše řešení pro

Jste připraveni hodit starosti s výběrem těsnění za hlavu? Ozvěte se nám

a získejte cenné rady a informace ohledně průmyslových těsnění

Logo Pokorny Industries

Pokorny Industries Partnerství v kvalitě

© Pokorny industries s.r.o. 2024 - všechna práva vyhrazena

Vytvořeno servisdesign