Vítejte na nové verzi našich stránek! Neustále pracujeme na jejich vylepšení a přidávání nových funkcí. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, prosím, dejte nám vědět. Děkujeme za Vaši trpělivost a zpětnou vazbu.

Vláknitopryžová těsnění

Těsnění POWERgasket 100

Těsnění POWERgasket 100

Těsnění z vláknitopryžové desky z aramidových vláken s pojivem NBR. Pro nízké tlaky a teploty. Rozměry dle norem i na zakázku.

Provozní teplota: -40150 °C

Nestandardní teplota: 151220 °C Vláknitpryžová těsnění bez ohledu na výrobce mají z důvodu obsahu pryže stálou teplotní odolnost maximálně 150 °C, při vyšších teplotách použití konzultujte.

Provozní tlak: 030 bar

Nestandardní tlak: 3180 bar Vysekávaná těsnění jsou standardně dimenzovaná pro použití do 40 barů (v závislosti na typu spoje). Pro vyšší tlaky doporučujeme kovová těsnění nebo aplikaci konzultujte.

Zobrazit
Těsnění POWERgasket 200

Těsnění POWERgasket 200

Těsnění z vláknitopryžové desky ze směsi aramidových vláken a vláken celulózy s pojivem NBR. Pro střední tlaky a teploty. Rozměry dle norem i na zakázku.

Provozní teplota: -30150 °C

Provozní tlak: 040 bar

Nestandardní teplota: 151240 °C Vláknitpryžová těsnění bez ohledu na výrobce mají z důvodu obsahu pryže stálou teplotní odolnost maximálně 150 °C, při vyšších teplotách použití konzultujte.

Nestandardní tlak: 41110 bar Vysekávaná těsnění jsou standardně dimenzovaná pro použití do 40 barů (v závislosti na typu spoje). Pro vyšší tlaky doporučujeme kovová těsnění nebo aplikaci konzultujte.

Zobrazit
Těsnění POWERgasket 300

Těsnění POWERgasket 300

Těsnění z vláknitopryžové desky ze směsi aramidových vláken s pojivem NBR. Pro střední až vysoké tlaky a teploty. Rozměry dle norem i na zakázku.

Provozní teplota: -30150 °C

Provozní tlak: 040 bar

Nestandardní teplota: 151260 °C Vláknitpryžová těsnění bez ohledu na výrobce mají z důvodu obsahu pryže stálou teplotní odolnost maximálně 150 °C, při vyšších teplotách použití konzultujte.

Nestandardní tlak: 4180 bar Vysekávaná těsnění jsou standardně dimenzovaná pro použití do 40 barů (v závislosti na typu spoje). Pro vyšší tlaky doporučujeme kovová těsnění nebo aplikaci konzultujte.

Zobrazit
Těsnění POWERgasket 350 A

Těsnění POWERgasket 350 A

Těsnění z vláknitopryžové desky z aramidových s pojivem CSM. Dobrá chemická odolnost, pro různá agresivní média. Rozměry dle norem i na zakázku.

Provozní teplota: 0150 °C

Provozní tlak: 040 bar

Nestandardní teplota: 151200 °C Vláknitpryžová těsnění bez ohledu na výrobce mají z důvodu obsahu pryže stálou teplotní odolnost maximálně 150 °C, při vyšších teplotách použití konzultujte.

Nestandardní tlak: 4160 bar Vysekávaná těsnění jsou standardně dimenzovaná pro použití do 40 barů (v závislosti na typu spoje). Pro vyšší tlaky doporučujeme kovová těsnění nebo aplikaci konzultujte.

Zobrazit
Těsnění POWERgasket 400

Těsnění POWERgasket 400

Těsnění z vláknitopryžové desky z grafitových a uhlíkových vláken s pojivem NBR. Pro nejvyšší tlaky a teploty. Rozměry dle norem i na zakázku.

Provozní teplota: -30200 °C

Provozní tlak: 040 bar

Nestandardní teplota: 201270 °C Vláknitopryžová těsnění bez ohledu na výrobce mají z důvodu obsahu pryže omezenou stálou teplotní odolnost, při vyšších teplotách použití konzultujte.

Nestandardní tlak: 41130 bar Vysekávaná těsnění jsou standardně dimenzovaná pro použití do 40 barů (v závislosti na typu spoje). Pro vyšší tlaky doporučujeme kovová těsnění nebo aplikaci konzultujte.

Zobrazit

Jste připraveni hodit starosti s výběrem těsnění za hlavu? Ozvěte se nám

a získejte cenné rady a informace ohledně průmyslových těsnění

Logo Pokorny Industries

Pokorny Industries Partnerství v kvalitě

© Pokorny industries s.r.o. 2024 - všechna práva vyhrazena

Vytvořeno servisdesign