Vítejte na nové verzi našich stránek! Neustále pracujeme na jejich vylepšení a přidávání nových funkcí. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, prosím, dejte nám vědět. Děkujeme za Vaši trpělivost a zpětnou vazbu.

Odborné fórum & webinář

Odborné fórum & webinář

V termínu 20-21 září se zúčastníme odborného FÓRA TLAK o tlakových zařízení v průmyslu pořádané naším partnerem technicka-zarizeni.cz v PRŮHONICÍCH u Prahy. Při té příležitosti pořádáme také náš odborný WEBINÁŘ o těsnosti přírubových spojů. Součástí webináře bude opět SOUTĚŽ o hodnotné ceny, jejíž vyhlášení proběhne během SPOLEČENSKÉHO VEČERA fóra 20. září.

Odborný webinář o těsnosti přírubových spojů

Webinářem Vás provede náš technický ředitel Ing. Libor Mareš spolu s vedoucím oddělení Flange Management Ing. Martinem Tesařem. Společně Vám během 1 hodiny vysvětlí, jak se liší jednotlivé těsnicí materiály, jaký vliv má tření na těsnost spojů, jakým způsobem se provádějí výpočty utahovacích momentů, proč je třeba mít kvalitně proškolený montážní personál a spoustu dalšího.

Účast na webináři je zdarma. Stačí pouze vyplnit registrační formulář a v den konání kliknout na odkaz. Více se dozvíte na stránce WEBINAR.TESNENI.CZ

Soutěž o hodnotné ceny

Součástí webináře je opět soutěž. Odpovězte správně na otázky z našich odborných článků a vyhrajte hodnotné ceny. Vyhlášení SOUTĚŽE a předání cen proběhne v průběhu SPOLEČENSKÉHO VEČERA fóra 20 září.

Fórum TLAK 2022

Obor významně ovlivní ZMĚNA LEGISLATIVY pro bezpečnost provozu vyhrazených technických zařízení. Do programu fóra byly proto zařazeny přednášky zástupců státního odborného dozoru a byl vyhrazen prostor pro DOTAZY. Pozornosti se dále dostane problematice provozu, inspekcí, údržby, novinkám v technické normalizaci a novým technologiím.

Na fóru bude mít také PŘEDNÁŠKU technický ředitel naší společnosti na téma případových studií kritických přírubových spojů.

Více informací o fóru a registraci naleznete na stránkách TECHNICKA-ZARIZENI.CZ/TLAK-2022

Jste připraveni hodit starosti s výběrem těsnění za hlavu? Ozvěte se nám

a získejte cenné rady a informace ohledně průmyslových těsnění

Logo Pokorny Industries

Pokorny Industries Partnerství v kvalitě

© Pokorny industries s.r.o. 2024 - všechna práva vyhrazena

Vytvořeno servisdesign