Vítejte na nové verzi našich stránek! Neustále pracujeme na jejich vylepšení a přidávání nových funkcí. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, prosím, dejte nám vědět. Děkujeme za Vaši trpělivost a zpětnou vazbu.

Integrace O-kroužků

text 1

Z našeho blogu

Mohlo by se Vám hodit

Čočková těsnění

Čočková těsnění

Těsnění díky sférickému tvaru a relativně malé těsnicí ploše dosahuje při montáži vysokého měrného tlaku a tím velice dobrých těsnicích vlastností.

Zobrazit
O společnosti

O společnosti

Jsme společnost poskytující řešení, služby a produkty v oblasti průmyslových těsnění. Zvyšujeme spolehlivost, efektivitu a snižujeme ekologickou zátěž průmyslových provozů.

Více informací
Skladník - Brno

Skladník - Brno

Co vás čeká Příjem, ukládání a expedice zboží Kontrola dokumentů, které zboží doprovázejí Kompletní zpracování objednávek Komunikace a spolupráce s jednotlivými odděleními spo

Více informací
Historie

Historie

Jsme společnost působící na trhu průmyslových těsnění již od roku 1992. Od svého založení se můžem pochlubit bohatou historií.

Více informací
Další přírubová těsnění

Další přírubová těsnění

Kvalitní sortiment těsnění pro přírubové spoje. Nabízíme gumokovová těsnění, teflonové obálky na těsnění, těsnění průlezů a další.

Více informací
Integrace O-kroužků obrázek Integrace O-kroužků obrázek Integrace O-kroužků obrázek Integrace O-kroužků obrázek Integrace O-kroužků obrázek Integrace O-kroužků obrázek

text 2

Jste připraveni hodit starosti s výběrem těsnění za hlavu? Ozvěte se nám

a získejte cenné rady a informace ohledně průmyslových těsnění

Logo Pokorny Industries

Pokorny Industries Partnerství v kvalitě

© Pokorny industries s.r.o. 2024 - všechna práva vyhrazena

Vytvořeno servisdesign