Poptávky
poptavky@pokornyindustries.comPřístup k cenám a nakupování online
Přehled Vašich nakupovaných položek
Kontakt na svého obchodního zástupce a referenta
Vzdělávací materiály
Novinky ohledně průmyslových těsnění
Informace o nových produktech a službách
Exkluzivní rady a tipy
Vyplňte Vaše kontaktní údaje, ozveme se Vám co nejdříve.
Zavoláme Vám ve vybraný čas a poradíme s čím budete potřebovat.
Náš obchodně-technický zástupce přijede k Vám do firmy na osobní konzultaci.
Průtok do 21 m³/h (350 l/min), výtlak 13–76 m, motor 1,5–4 kW. Nerez AISI 304, extrémně tichý chod. Jednofázová 230 V i trojfázová 400 V varianta.
V-NOX 400 je výkonnější model řady V-NOX s průtokem do 21 m³/h (350 l/min) – téměř dvojnásobek oproti V-NOX 300. Pět konfigurací podle počtu stupňů (3 až 7) pokrývá výtlak od 13 m po 76 m.
Se závitovým připojením 1 1/2" sání / 1 1/4" výtlak a extrémně tichým chodem je V-NOX 400 určen pro větší bytové domy, hotely a komerční objekty s vyšším odběrem vody. Varianta 403 M/T je jednofázová 230 V, ostatní trojfázové 400 V.
Turbíny a těleso čerpadla z nerezové oceli AISI 304, hřídel z AISI 431, difuzory z technopolymeru se skelným vláknem. Mechanická ucpávka grafitová keramika / AISI 304. Protipříruby a těsnění jsou součástí dodávky.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Modelová řada | V-NOX (SACI pumps) |
| Konfigurace (varianty) | 403, 404, 405, 406, 407 |
| Připojení sání / výtlak | závit 1 1/2" / 1 1/4" |
| Rozsah průtoku Q | 0–21 m³/h (0–350 l/min) |
| Rozsah výtlaku H | 13–76 m (dle počtu stupňů) |
| Výkon motoru P2 | 1,5–4 kW (2–5,5 HP) |
| Napájení | 230 V 1f (403 M/T) · 400 V 3f (404–407 T) |
| Otáčky | 2 850 ot/min |
| Teplota čerpaného média | do 45 °C |
| Max. teplota okolí | 45 °C |
| Krytí motoru | IP-55 |
| Izolační třída | F (155 °C) |
| Režim provozu | S1 (nepřetržitý) |
| Materiál turbín a tělesa | nerezová ocel AISI 304 |
| Materiál hřídele | AISI 431 |
| Materiál difuzorů | technopolymer GFN-2 (skelné vlákno) |
| Mechanická ucpávka | grafitová keramika / AISI 304 |
| Spodní vodicí pouzdro | bronz |
| Protipříruby | součástí dodávky |
| Vhodné pro pitnou vodu | ano (AISI 304) |
| Varianta | Stupňů | Motor kW | Napájení | A mm | B mm | C mm | D mm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| V-NOX 403 M/T | 3 | 1,5 | 230 V | 38 | 207 | 245 | 512 |
| V-NOX 404 T | 4 | 2,2 | 400 V | 38 | 247 | 285 | 569 |
| V-NOX 405 T | 5 | 3 | 400 V | 38 | 287 | 325 | 647 |
| V-NOX 406 T | 6 | 3 | 400 V | 38 | 326 | 364 | 686 |
| V-NOX 407 T | 7 | 4 | 400 V | 38 | 365 | 403 | 725 |
| Varianta | Q=0 | 1,5 | 3 | 4,5 | 6 | 9 | 12 | 15 | 18 | 21 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 403 | 35 | 34,5 | 34 | 33 | 31,5 | 27 | 23 | 18 | 13 | – |
| 404 | 44 | 43 | 42 | 41 | 37 | 32,5 | 27 | 21 | 14 | – |
| 405 | 55 | 54 | 53 | 51,5 | 48 | 43 | 37 | 29 | 21 | 14 |
| 406 | 66 | 64,5 | 63 | 61 | 56 | 51 | 43 | 34 | 23 | – |
| 407 | 76 | 75 | 73 | 67 | 60 | 51 | 41 | 28 | – | – |
(Q v m³/h, H v metrech vodního sloupce)
V-NOX 400 má vyšší průtok (21 m³/h vs 11 m³/h), ale nižší maximální výtlak (76 m vs 124 m). Pro výškové budovy s menším odběrem volte V-NOX 300 (vyšší výtlak). Pro větší objekty s vyšším průtokem a nižším výtlakem volte V-NOX 400.
Ano, varianta V-NOX 403 M/T (3 stupně, 1,5 kW) je jednofázová 230 V. Varianty 404–407 jsou výhradně trojfázové 400 V.
Ano, protipříruby a těsnění jsou součástí standardní dodávky u všech variant V-NOX.
Pokud potřebujete průtok nad 21 m³/h, teplotu média nad 45 °C, přírubové připojení nebo vyšší provozní tlak. XV-F 15 (DN 50, do 22 m³/h) je nejbližší průmyslová alternativa.
Na čerpadla V-NOX poskytujeme záruku 24 měsíců.
Dokážeme vytvořit dokonalé těsnění pro vaše potřeby a to včetně nestandardních rozměrů.
© Pokorny industries s.r.o. 2026 - všechna práva vyhrazena
Vytvořeno servisdesign
Nevíte si rady?