Vítejte na nové verzi našich stránek! Neustále pracujeme na jejich vylepšení a přidávání nových funkcí. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, prosím, dejte nám vědět. Děkujeme za Vaši trpělivost a zpětnou vazbu.

Řešení problematických spojů

Řešení problematických spojů

Na základě Vámi dodaných technologických a technických podkladů navrhujeme nejvhodnější řešení přírubových spojů, u kterých selhává jejich těsnost.

Výpočty utahovacích momentů s průkazem těsnosti podle EN 1591-1

Zkušení odborníci z divize Flange Management pracují s certifikovaným programem na výpočet utahovacích momentů. Navrhují optimální řešení těsnosti Vašich přírubových spojů. Následné řízené utažení je realizováno našimi vyškolenými montážními pracovníky (vyškolení podle EN 1591-4) ze skupiny Torque Service.

Zkušenosti s těsněním

Díky více jak 25 letému vývoji, výrobě těsnění a úzké spolupráci s odborníky máme detailní informace o materiálech těsnění. Mnohaleté zkušenosti a praxi zúročujeme při výrobě a dodávkách těsnění z materiálů s nejlepšími vlastnostmi a vhodnou třídou těsnosti pro daný přírubový spoj.

Vyvíjíme také vlastní typy těsnění - například POWERgasket pro neparalelní plochy, jenž je chráněno průmyslovým vzorem. Spolupracujeme s odborníky z vysokých škol a s odborníky zabývajícími se testováním těsnění. Nabízíme spolupráci projekčním a konstrukčním kancelářím.

Jste připraveni hodit starosti s výběrem těsnění za hlavu? Ozvěte se nám

a získejte cenné rady a informace ohledně průmyslových těsnění

Logo Pokorny Industries

Pokorny Industries Partnerství v kvalitě

© Pokorny industries s.r.o. 2024 - všechna práva vyhrazena

Vytvořeno servisdesign