Řešení problematických spojů

řešení problematických spojů

Na základě Vámi dodaných technologických a technických podkladů navrhujeme nejvhodnější řešení přírubových spojů, u kterých selhává jejich těsnost.

Výpočty utahovacích momentů s průkazem těsnosti podle EN 1591-1

Zkušení odborníci z divize Flange Management pracují s certifikovaným programem na výpočet utahovacích momentů. Navrhují optimální řešení těsnosti Vašich přírubových spojů. Následné řízené utažení je realizováno našimi vyškolenými montážními pracovníky (vyškolení podle EN 1591-4) ze skupiny TORQUE SERVICE.

Zkušenosti s těsněním

Díky více jak 25 letému vývoji, výrobě těsnění a úzké spolupráci s odborníky máme detailní informace o materiálech těsnění. Mnohaleté zkušenosti a praxi zúročujeme při výrobě a dodávkách těsnění z materiálů s nejlepšími vlastnostmi a vhodnou třídou těsnosti pro daný přírubový spoj.

Vyvíjíme také vlastní typy těsnění - například POWERgasket pro neparalelní plochy, jenž je chráněno průmyslovým vzorem. Spolupracujeme s odborníky z vysokých škol a s odborníky zabývajícími se testováním těsnění. Nabízíme spolupráci projekčním a konstrukčním kancelářím.

Máte zájem o tuto službu?

Naše zboží a služby nabízíme pouze na IČO.

Ohodnoťte naše služby