ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Řešení problematických spojů

Na základě Vámi dodaných technologických a technických podkladů navrhujeme nejvhodnější řešení přírubových spojů, u kterých selhává jejich těsnost.

Výpočty utahovacích momentů s průkazem těsnosti podle EN 1591-1

Zkušení odborníci z divize Flange Management pracují s certifikovaným programem na výpočet utahovacích momentů. Navrhují optimální řešení těsnosti Vašich přírubových spojů. Následné řízené utažení je realizováno našimi vyškolenými montážními pracovníky (vyškolení podle EN 1591-4) ze skupiny Torque Service.

Zkušenosti s těsněním

Díky více jak 25 letému vývoji, výrobě těsnění a úzké spolupráci s odborníky máme detailní informace o materiálech těsnění. Mnohaleté zkušenosti a praxi zúročujeme při výrobě a dodávkách těsnění z materiálů s nejlepšími vlastnostmi a vhodnou třídou těsnosti pro daný přírubový spoj.

Vyvíjíme také vlastní typy těsnění - například POWERgasket pro neparalelní plochy, jenž je chráněno průmyslovým vzorem. Spolupracujeme s odborníky z vysokých škol a s odborníky zabývajícími se testováním těsnění. Nabízíme spolupráci projekčním a konstrukčním kancelářím.

Máte zájem o tuto službu?

Žlutě podtržená pole jsou povinná.

Naše zboží a služby nabízíme pouze na IČO. Minimální hodnota objednávky je 1 000 Kč.

+420 532 196 711

Po - čt: 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 14:00

info@pokornyindustries.com

Rádi odpovíme na Vaše dotazy

Trnkova 2788/115

628 00 Brno, Česká republika