Poptávky
poptavky@pokornyindustries.comPřístup k cenám a nakupování online
Přehled Vašich nakupovaných položek
Kontakt na svého obchodního zástupce a referenta
Vzdělávací materiály
Novinky ohledně průmyslových těsnění
Informace o nových produktech a službách
Exkluzivní rady a tipy
Vyplňte Vaše kontaktní údaje, ozveme se Vám co nejdříve.
Zavoláme Vám ve vybraný čas a poradíme s čím budete potřebovat.
Náš obchodně-technický zástupce přijede k Vám do firmy na osobní konzultaci.
Normované jednostupňové čerpadlo DIN-EN 733 na základové desce s pružnou spojkou. DN výtlak 125 / DN sání 150. 4-pólové (1 450 rpm). Těleso 250, volba motoru do 75 kW. Litina GG25, hřídel AISI 420.
KDN 125 je normované horizontální jednostupňové čerpadlo dle DIN-EN 733 v provedení na základové desce s pružnou spojkou. Jmenovitý průměr výtlačného hrdla DN 125, sacího hrdla DN 150. Přírubové připojení PN 16 dle DIN 2533.
Spirální těleso z litiny GG25 (UNI ISO 185), hřídel z nerezové oceli AISI 420. Oběžné kolo z litiny GG25, dynamicky vyvážené. Standardní mechanická ucpávka carbon/karborundum s O-kroužky z Viton dle DIN 24960. Na vyžádání ucpávkové těsnění (PTFE impregnovaný ramie).
K dispozici jako holý hřídel, čerpadlo na desce bez motoru nebo kompletní sestava s motorem. Pouze 4-pólový motor (1 450 rpm). Teplota média -10 °C až +140 °C, max. provozní tlak 16 bar.
KDN 125 nabízí motory do 75 kW – výrazně vyšší výkon než enbloc NKM-G 125 (max. 22 kW). Tím pokrývá i ty nejnáročnější velkoobjemové aplikace v DN 125.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Modelová řada | KDN 125 (SACI pumps) |
| Norma | DIN-EN 733 (ex DIN 24255) |
| Provedení | na základové desce s pružnou spojkou |
| Pólový počet | 4 póly (1 450 ot/min) |
| DN výtlak / sání | 125 / 150 |
| Rozsah průtoku Q | do 420 m³/h |
| Rozsah výtlaku H | do 25 m |
| Výkon motoru P2 | 15–75 kW (dle konfigurace) |
| Napájení | 400 V |
| Teplota čerpaného média | -10 °C až +140 °C |
| Max. teplota okolí | 40 °C |
| Max. provozní tlak | 16 bar |
| Příruby | PN 16 DIN 2533 |
| Materiál tělesa | litina GG25 (UNI ISO 185) |
| Materiál oběžného kola | litina GG25 (bronz na poptávku) |
| Materiál hřídele | nerezová ocel AISI 420 |
| Mechanická ucpávka | carbon/karborundum, Viton, DIN 24960 |
| Ucpávkové těsnění | PTFE impregnovaný ramie (na vyžádání) |
| Těleso | Pólový počet | Hmotnost bare shaft |
|---|---|---|
| KDN 125-250 | pouze 4P | 135 kg |
Hydraulická část je identická s NKM-G 125. Pro přesný výběr motoru nás kontaktujte.
KDN 125 na základové desce nabízí motory do 75 kW (NKM-G 125 max. 22 kW) a snadný servis. Hydraulická část je identická. KDN navíc používá hřídel AISI 420, těsnění Viton a nabízí ucpávkové těsnění.
DN 125 s tělesem 250 a velkými oběžnými koly je navržen pro vysoké průtoky při nižším výtlaku. Při 2 900 rpm by příkon přesáhl rozumné meze. Pro aplikace vyžadující vysoký výtlak v DN 125 zvažte menší DN s 2-pólovým motorem.
Na čerpadla KDN poskytujeme záruku 24 měsíců.
Dokážeme vytvořit dokonalé těsnění pro vaše potřeby a to včetně nestandardních rozměrů.
© Pokorny industries s.r.o. 2026 - všechna práva vyhrazena
Vytvořeno servisdesign
Nevíte si rady?