Vítejte na nové verzi našich stránek! Neustále pracujeme na jejich vylepšení a přidávání nových funkcí. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, prosím, dejte nám vědět. Děkujeme za Vaši trpělivost a zpětnou vazbu.

Řízené utahování

Řízené utahování

V rámci komplexního řešení těsnosti přírubových spojů divize Flange management máme vlastní skupinu Torque Service tvořenou zkušenými techniky a montážníky s mnohaletou praxí v realizaci montáži těsnění a utahování přírubových spojů tlakových i netlakových zařízení.

Naši lidé mají kvalifikaci odborné způsobilosti personálu k montáži šroubových spojů v tlakových zařízeních v kritických aplikacích dle ČSN EN 1591-4 a další potřebná školení a kvalifikace pro odbornou práci.

Skupina TORQUE SERVICE disponuje několika speciálními montážními vozy

Vozy jsou vybaveny například špičkovými hydraulickými a pneumatickými utahovacími stroji Hytorc různých velikostí a výkonů. Pro řešení problémů s ne souosými přírubovými spoji mají k dispozici hydraulická zařízení firmy Equalizer určená k zajištění souososti, rozevírání nebo stahování přírub.

Profesionalita a zkušenost naší skupiny Torque service jsou zárukou kvality montáže v podobě výsledné těsnosti Vašich přírubových spojů doložené protokolem o utažení.

Řízené utahování obrázek Řízené utahování obrázek Řízené utahování obrázek Řízené utahování obrázek

Jste připraveni hodit starosti s výběrem těsnění za hlavu? Ozvěte se nám

a získejte cenné rady a informace ohledně průmyslových těsnění

Logo Pokorny Industries

Pokorny Industries Partnerství v kvalitě

© Pokorny industries s.r.o. 2024 - všechna práva vyhrazena

Vytvořeno servisdesign